Privātuma politika

Ievads

Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv izmanto, uzglabā un aizsargā savu lietotāju datus.
Šajā privātuma politikā atrunātais ir paredzēts un saistošs katram www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv lietotājam. www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv lietotāji, lietojot šīs lapas, piekrīt noteikumiem, t.sk., visām tajos veiktajām izmaiņām.
Kad Jums tiek lūgts norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Piesakoties pakalpojuma/produkta saņemšanai, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat pieteikuma formā.

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:
 • Informāciju par Jūsu ierīci un mājaslapu www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un www.maminukursi.lv un/vai www.maminuveikals.lv;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat pieteikuma formā piesakoties pakalpojuma/produkta saņemšanai;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.
Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:
 • Nodrošinātu Jums iespēju saņemt un izmantot mājaslapā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv pieejamos pakalpojumus/produktus;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem, komentāriem vai sūdzībām par mājaslapu www.maminukursi.lv un/vai www.maminuveikals.lv.
Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt veikt to papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, izsniegt datu kopiju, iebilst pret datu apstrādi vai lūgt ierobežot datu apstrādi un nodrošināt datu pārnesamību.

Informācijas nodošana trešajām personām

www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv var atklāt informāciju par Jums jebkuram www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.
Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:
 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).
www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv apstrādā lietotāju nepersonalizētu statistiku, izmantojot Google Analytics vai citus statistikas mērītājus. Informāciju, kas tiek apkopota Google Analytics saistībā ar mājaslapu www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.
Mēs paturam tiesības nodot tālāk Jūsu personīgo informāciju gadījumā, ja www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv tiek pārpirkts vai apvienojas ar citu uzņēmumu.

Sīkdatnes

Mājaslapā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs, ko esat apskatījis mūsu lapā un citu informāciju par Jūsu darbībām mājaslapā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv. Sīkdatnes nelejuplādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora. www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv izmanto sīkdatnes atbilstoši sīkdatņu noteikumiem.

Drošība

Lai garantētu Jūsu datu drošību www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv ir piemērojis dažādus datu drošības līdzekļus. www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv personas datus glabā tiešsaistes krātuvē, kuras pieeja ir aizsargāta ar parolēm un tiek sniegta tikai atbildīgajiem darbiniekiem.
Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā.

Saites uz citām lapām

www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv mājaslapu un pakalpojumu saturs var ietvert saites uz citām interneta vietnēm vai resursiem. Tā kā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Citi

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par www.maminukursi.lv un www.maminuveikals.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi maminukursi@gmail.com