Topošo māmiņu kursi

Dzemdību pieredzes stāsts

Dzemdību stāsts
Manas dzemdības bija paredzētas 11.04.21, bet pamostoties 04.04. ap 6:00 no rīta pēc tualetes apmeklējuma sapratu, ka nav viltus kontrakcijas, bet īstās, protams, domāju nogaidīt, pierakstīju kontrakciju starplaikus, un sekoju līdzi pulkstenim, līdz sapratu, ka jātaisās, jo sāk palikt sāpīgāk.
Ap plkst. 9 taisījāmies uz slimnīcu. Jābrauc bija aptuveni 50-60 km līdz slimnīcai. Ceļā, mums salūza mašīna, bet man nebija satraukuma nevienā brīdī, es pat smaidīju tajā brīdī. Vīrs sazvanīja draugu, kurš atbrauca mums pakaļ un braucām uz slimnīcu.
Nonācām pie slimnīcas aptuveni 10:30, nonākot slimnīcā sāpes bija kļuvušas stiprākas, knapi varēju atbildēt ārstēm. Pābaudot, teica, ka ir jau 8 cm atvērums. Devos uz palātu, mēģināju uzvilkt kleitu, ar kuru dzemdēt došos, uzvelkot kleitu, sāpes bija ļoti neizturamas, ārste ieteica notupties uz ceļiem uz pufa kurš atradās blakus dzemdību gultai.
Noliekoties uz ceļiem, uzreiz sajutu kā nogāja ūdeņi un tad jau devos uz dzemdību gultu.. Viss process nebija pārāk grūts, ne arī viegls, tika izmantota vakūma palīdzība bērniņa izņemšanai. Kopumā bērniņš nāca pasaulē 1h laikā un piedzima 12:14. 3 kg 140 grami smaga, maza meitenīte.
Tālāk sekoja satikšanās ar mazo princesi, šo satikšanos nevar salīdzināt ar nevienu citu satikšanos, tā bija visbrīnišķīgākā sajūta pasaulē. ❤️
Es ļoti izbaudīju dzemdības, ja man jautātu, vai būtu gatava vēl dzemdēt - pilnīgi noteikti! 🙂

💕 Katrīna Amēlija
⌚ 04.04.2021 12:14
📐 3,140 kg
🏥 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca

Šo un daudzus citus dzemdību stastus vari atrast mūsu Instagram kontā @maminukursi