Topošo māmiņu kursi

Dzemdību stāsts

Dzemdību stāsts
Agitas un Martas Emīlijas satikšanās stāsts 💕

Noteiktais datums bija 27. janvāris, pēdējā vizītē ārsts teica, ja līdz 16.02 nebūs, tad jābrauc uz ierosināšanu. Tā nu es gaidīju, runāju ar mazo princesi, stāstīju, ka brāļi viņu gaida. 15.02 vakarā pārkrāmēju dzemdību somu un gatavojos nākamajā rītā doties uz ierosināšanu. Devos gulēt, no rīta 4:00 pamodos no tā, ka sajutu sāpes, mazas, bet bija, aizgāju uz tualeti un jā - gļotu korķis bīja ārā. Devos atpūsties tālāk, nesteidzos. Bija sarunāts, ka 8:00 no rīta būs pakaļ draudzene, kura mani vedīs. Ap 7:00 sāpes palika mazliet lielākas, bet paciešamas, nekur joprojām nesteidzos, lenām saliku sīkumus, ko vajadzētu vēl līdzi, pamodināju draugu un teicu, ka būs bez ierosināšanas, pamodās viņš ātri, zinot, kāds guļava viņš ir, uztraucās vairāk nekā es. 😅
Sagaidīju draudzeni un dodamies ceļā uz Jūrmalas slimnīcu, pa ceļam vēl domājam varbūt iebraukt paēst brokastis, bet pārdomājām.
9:00 Jūrmalas slimnīcā ļoti laipni mani sagaidīja ,ideāls personāls, cilvēki īstajā vietā. Sākās pārbaudes, un jā 7cm atvērums, bet sāpes ļoti vieglas, devos uz palātu, sameklēju pirmo apģērbu princesei un gaidīju, 9:30 ienāca vecmāte un devāmies uz dzemdību zāli, pārbauda atvērumu 9cm un sāpes joprojām ciešamas, pārdura ūdeņus un tad arī sāpes kļuva stiprākas, vecmāte atgadināja kā pareizi jāelpo, kad nāca lielās sāpes viņa elpoja kopā ar mani, tas ļoti palīdzēja. Ap plkst 11:40 - 10 cm un sajūta, ka jāspiež.
Dodamies uz dzemdību galdu, vecmāte nodod norādes, lai ierodas pārējie speciālisti, māsiņa stāvēja pie galvas un atbalstīja, 3 spiedieni un princese bija klāt ar lielu bļāvienu.

Tā nu ieradās tēta un mammas mazā princese un mazā māsa diviem lielajiem brāļiem, kuri ļoti viņu gaidīja. ❤️

💕Marta Emīlija
⌚️16.02.2022. plkst. 11:53
📐 54 cm, 4.010 kg
🏥 Jūrmalas Slimnīca