Topošo māmiņu kursi

Kā radās TMK māmiņu duets?

TMK māmiņas
Mēs bijām viena otrai vēl no pusaudžu gadiem, kad kopā tusējāmies pagalmā un apspriedām puišus 😊
Daudzi jaunības gadi pagāja draudzībā un smieklos.
Bet kā jau daudzām draudzībām no jaunības laikiem, arī mūsējai bija pārtraukums apmēram 10 gadu garumā. Ak jel nopietni? 😖
Sintija dzīvoja ārzemēs, Jana Latvijā, katrai sava dzīve un intereses.

Mūsu ceļi atkal satikās, kad jau abas bijām precējušās, nostabilizējušās un gribētos cerēt - palikušas gudrākas 😇

Neilgi pēc mūsu atkal apvienošanās Janai jau ir puncis un Sintija izklaidē topošo māmiņu. Augustā Janai piedzima meitiņa un neilgi pēc - Sintija arī paziņoja par savu grūtniecību 🥰

Tā nu mēs kopā nonācām šajā jaunajā dzīves posmā, mūsu mazuļu vecuma starpība ir 8,5 mēneši ❤️

Abas grūtniecības un dzemdības noritēja pandēmijas laikā, ar striktiem ierobežojumiem, daudz laika pavadot mājās, cītīgi gatavojoties nozīmīgajam dzīves notikumam.

Mēs abas piedzīvojām nu ļoooti atšķirīgas dzemdības, kas deva kopumā lielu pieredzi. Izrunājot visas detaļas un uzklausot arī daudzu citu māmiņu pieredzi, zināšanas tikai auga.

Drīz vien Sintija saprata, ka nespēj turēt sevī visu uzkrāto informāciju un pieredzi un sāka visu apkopot, lai tālāk jau varētu dalīties ar citām topošajām māmiņām un palīdzētu viņām visos posmos no grūtniecības līdz jaundzimušā mazulīša aprūpei.
Bet ar pašas spēkiem Sintijai nepietika, tādēļ Jana nāca palīgā un meitenes kopā izveidoja to, kas šodien ir Topošo māmiņu kursi - mūsdienīga skatījumā, pārbaudītas informācijas, zināšanu un pieredžu apkopojums, kas pasniegts vieglā, saprotamā valodā neko neslēpjot un mākslīgi neizskaistinot. Ne velti TMK bieži dēvē par, iespējams, atklātākajiem dzemdību sagatavošanās kursiem.
💕